Galeria

 

Chcesz, żeby Twoje zdjęcie storczyka znalazło się w Internecie?

Wyślij je pod adres Orchidarium.pl !!!

Wraz ze zdjęciem prześlij informację o pochodzeniu storczyka (np. kolekcja własna, Ogród Botaniczny w Krakowie, Wystawa w Berlinie itd.) i datę wykonania zdjęcia (jeśli jest znana). Można także zamieścić dowolnej długości komentarz dotyczący historii rośliny i jej uprawy.
Tego rodzaju dane referencyjne są często równie cennymi informacjami o danej roślinie, co sama fotografia.

Powrót do katalogów i informacji     Co kwitnie w...

 Galeria chronologiczna - miniatury     Galeria alfabetyczna - lista     Galeria alfabetyczna - miniatury       Ustawienia galerii


<2021                                             2022                                  


                                          
              

Przejście na dół strony

 

Styczeń 2022

Jumellea confusa  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum Leeanum  (Robert Brylski)
Paphiopedilum Leeanum  (Robert Brylski)
Cattleya  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Cora Flor  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium erythrostylum var. alba  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium chameleon  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium rantii  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium rantii  (Grzegorz Garbuz)
Dendrochilum hampelii  (Grzegorz Garbuz)
Dendrochilum sp.  (Grzegorz Garbuz)
Dracula Phantom  (Grzegorz Garbuz)
Helcia sanguinolenta  (Grzegorz Garbuz)
Oberonia sp.  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum wardii  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis angustilabia  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis bucranon  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis gigas  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis immersa  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis picta red  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis deuteroremotiflora  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis deuteroremotiflora  (Grzegorz Garbuz)
Psychopsis Mariposa Three Lips  (Grzegorz Garbuz)
Schoenorchis brevirachis  (Grzegorz Garbuz)
Singchia malipoensis  (Grzegorz Garbuz)
Stenia pallida  (Grzegorz Garbuz)
Maxillaria bicallosa  (Ewa Jóźwiak)
Catleya  (Jarosław Sułek)
Rhynchostylis gigantea "Peach"  (Jarosław Sułek)
Aerangis hyaloides  (Grażyna Siemińska)
Aerangis hyaloides  (Grażyna Siemińska)
Cycnoches cooperi var. villenae  (Krzysztof Noworyta)
Coelogyne cristata  (Grażyna Siemińska)
Epidendrum criniferum  (Grażyna Siemińska)
Epigeneium nakaharaei  (Grażyna Siemińska)
Kefersteinia mystacina  (Grażyna Siemińska)
Lepanthes calodictyon  (Grażyna Siemińska)
Masdevallia fonsecae  (Grażyna Siemińska)

Luty 2022

Paphiopedilum rothschildianum  (Mariusz Gładysz)
Paphiopedilum rothschildianum  (Mariusz Gładysz)
Paphiopedilum rothschildianum  (Mariusz Gładysz)
Paphiopedilum rothschildianum  (Mariusz Gładysz)
Masdevallia polysticta yellow  (Grażyna Siemińska)
Cymbidium  (Grażyna Siemińska)
Epidendrum ciliare  (Grażyna Siemińska)
Paphinia herrerae  (Grażyna Siemińska)
Paphinia herrerae  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum rothschildianum  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum rothschildianum  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum rothschildianum  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum rothschildianum  (Grażyna Siemińska)
Phragmipedium besseae  (Grażyna Siemińska)
Stanhopea grandiflora  (Grażyna Siemińska)
Stanhopea grandiflora  (Grażyna Siemińska)
Angraecum germinyanum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium equitans  (Grażyna Siemińska)
Oerstedella centradenia  (Grażyna Siemińska)
Ornithocephalus bicornis  (Grażyna Siemińska)
Phalaenopsis parishii  (Grażyna Siemińska)
Laelia anceps var. dawsonii subvar. Chialapensis  (Grażyna Siemińska)
Lycaste lasioglossa  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)
Pleurothallis hemirhoda yellow  (Grażyna Siemińska)
Brassocattleya Binosa  (Grzegorz Garbuz)
Bulbophyllum maximum  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Alison Shaw  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Disney Girl  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Dots Downunder New Horizon  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Jungle Girl  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium constrictum  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium constrictum  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium fimbriatum var. oculatum  (Grzegorz Garbuz)
Dendrochilum wenzelli orange  (Grzegorz Garbuz)
Dracula mopsus  (Grzegorz Garbuz)
Eurystyles sp.  (Grzegorz Garbuz)
Eurystyles sp.  (Grzegorz Garbuz)
Ida cobbiana  (Grzegorz Garbuz)
Howeara CT Lovely Moon Beauty  (Grzegorz Garbuz)
Liparis grossa  (Grzegorz Garbuz)
Masdevallia carmenensis  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum armeniacum  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum sukhakulii Angie x sukhakulii Muscles  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis   (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis mannii var. flava  (Grzegorz Garbuz)
Platystele sp.  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis papillingua  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)
Stelis oscargrouchii  (Grzegorz Garbuz)

Marzec 2022

Dendrobium milaniae  (Grażyna Siemińska)
Lepanthes felis  (Robert Brylski)
Lepanthes felis  (Robert Brylski)
Lepanthes felis  (Robert Brylski)
Paphiopedilum  (Jerzy Dziedzic)
Paphiopedilum  (Jerzy Dziedzic)
Vanda Pak Chong 'Blue' i Ascocenda Pak Chong Smile  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsiella limminghei x Psychopsis papilio  (Jerzy Dziedzic)
Psychopsis versteegiana  (Jerzy Dziedzic)
Epidendrum Ballerina  (Jarosław Sułek)
Paphiopedillum  (Jarosław Sułek)
Ceratostylis philippinensis  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium roslii  (Grażyna Siemińska)
Epidendrum capricornu  (Grażyna Siemińska)
Kefersteinia sp.  (Grażyna Siemińska)
Oncidium Tiny Twinkle  (Grażyna Siemińska)
Pleurothallis pisinna  (Grażyna Siemińska)
Porroglossum lycinum  (Grażyna Siemińska)

Kwiecień 2022

Epidendrum Ballerina  (Jarosław Sułek)
Masdevalia Aquarius  (Jarosław Sułek)
Dendrobium hemimelanoglossum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium roslii  (Grażyna Siemińska)
Pleurothallis ensata  (Grażyna Siemińska)
Porroglossum muscosum  (Grażyna Siemińska)

Maj 2022

Dockrillia chordiformis  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium Nestor coerulea  (Grażyna Siemińska)
Encyclia ceratistes  (Grażyna Siemińska)
Encyclia ceratistes  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium nobile "Dark Eye"  (Jarosław Sułek)
Bulbophyllum nasica  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Arthur Medellin Padilla  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Catweazle  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Harriet Ishitani Joyce  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Hector Grey  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Magic Devon  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium Sarah Jean 'Ice Cascade'  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium tiongii  (Grzegorz Garbuz)
Lepanthes dactylopetala  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis stuartiana var. punctatissima  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis brenneri xanthinum  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis jostii  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis jostii  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis lateralis  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis pectinifera  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis prognatha  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis ximenae  (Grzegorz Garbuz)
Stenorrhynchos glicensteinii  (Grzegorz Garbuz)
Ceratochilus biglandulosus  (Grażyna Siemińska)
Ceratostylis mindanaensis  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)
Sigmatostalix graminea  (Grażyna Siemińska)
Stelis itatiayae  (Grażyna Siemińska)

Czerwiec 2022

Ceratostylis mindanaensis  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium eriiflorum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium secundum f. alba  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium unicum  (Grażyna Siemińska)
Pleurothallis majakolucke  (Grażyna Siemińska)
Tuberolabium escritorii  (Grażyna Siemińska)
Tuberolabium papuanum  (Grażyna Siemińska)
Cattleya intermedia var. alba  (Jarosław Sułek)
Odontoglossum naevium  (Jarosław Sułek)
Oncidium  (Jarosław Sułek)
Tolumnia  (Jarosław Sułek)
Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)
Nageliella purpurea  (Grażyna Siemińska)
Neofinetia falcata  (Grażyna Siemińska)

Lipiec 2022

Oncidium truncatum  (Grażyna Siemińska)
Oncidium truncatum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium lamyaiae  (Grzegorz Garbuz)
Encyclia trachychila  (Grzegorz Garbuz)
Epicyclia Mabel Kanda  (Grzegorz Garbuz)
Masdevallia don-quijote  (Grzegorz Garbuz)
Meiracyllium trinasutum var. album  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum Harrisianum  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis parishii  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis tetraspis var. coffee x sib  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis cardiostola f. magnidraba  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis colossus  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis dodsonii  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis kelsoae  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis raduliglossa  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis solium  (Grzegorz Garbuz)
Zygostates lunata  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis valladolidensis  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium hekouense  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium hekouense  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium oligophyllum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium roslii  (Grażyna Siemińska)
Stelis microphylla  (Grażyna Siemińska)
Vanda  (Jarosław Sułek)
Stanhopea connata  (Maciej Pitak)
Stanhopea connata  (Maciej Pitak)
Stanhopea connata  (Maciej Pitak)
Dendrobium anamalayanum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium platycaulon  (Grażyna Siemińska)
Haraella retrocalla  (Grażyna Siemińska)
Kefersteinia mystacina  (Grażyna Siemińska)
Pleurothallis pubescens  (Grażyna Siemińska)

Sierpień 2022

Vanda  (Jarosław Sułek)
Dendrobium anamalayanum  (Grażyna Siemińska)
Dendrobium hymenanthum  (Grażyna Siemińska)
Stelis microphylla  (Grażyna Siemińska)
Zygostates pustulata  (Grażyna Siemińska)
Zygostates pustulata  (Grażyna Siemińska)

Wrzesień 2022

Coelogyne massangeana  (Jarosław Sułek)
Hormidium pygmaeum  (Grażyna Siemińska)
Kefersteinia mystacina  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum helenae  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum helenae  (Grażyna Siemińska)
Paphiopedilum helenae  (Grażyna Siemińska)
Appendicula hexandra  (Grzegorz Garbuz)
Barbosella sp.  (Grzegorz Garbuz)
Bulbophyllum sp. Madagascar  (Grzegorz Garbuz)
Bulbophyllum stelis  (Grzegorz Garbuz)
Bulbophyllum stelis  (Grzegorz Garbuz)
Cymbidium lancifolium  (Grzegorz Garbuz)
Dendrobium convolutum  (Grzegorz Garbuz)
Dockrillia wassellii  (Grzegorz Garbuz)
Dracula rojasii  (Grzegorz Garbuz)
Oeceoclades monophylla  (Grzegorz Garbuz)
Oncidium Katrin Zoch variegatum  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum dianthum  (Grzegorz Garbuz)
Paphiopedilum dianthum  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis corningiana  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis sp.  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis stuartiana Sogo  (Grzegorz Garbuz)
Phalaenopsis sumatrana  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis muricaudata  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis majakoluckae  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis thysana  (Grzegorz Garbuz)
Pleurothallis trullifera  (Grzegorz Garbuz)
Scaphosepalum merinoi  (Grzegorz Garbuz)
Scaphyglottis micrantha  (Grzegorz Garbuz)
Rodriguezia venusta  (Grażyna Siemińska)
Rodriguezia venusta  (Grażyna Siemińska)

 

Powrót do góry strony


<2021                                             2022