Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Sugestie, uwagi i informacje o forum

Odpowiedz  Pokaż cały wątek
Temat: Re: Data - ostatniej wiadomości czy założenia tematu
Autor: Jerzy Dziedzic
E-mail: jerzy.dziedzic@orchidarium.pl
Data: poniedziałek, 3 lutego 2003 14:10:41
Odnośnie kolejności wyświetlania wątków, ich dat itd., to dodałem także statystyki na pierwszej stronie forum (z liczbą wątków i wiadomości) jak również łącze do najnowszej wiadomości w każdej grupie dyskusyjnej. Chciałem tu od razu się zastrzec, że przez krótki czas te łącza mogą prowadzić do nieprawidłowych wiadomości , co wynika ze schematu działania tej funkcji. Także kolejność wątków nie musi idealnie oddawać czasu ich zamieszczenia. Po zamieszczeniu kilku nowych wiadomości wszystko się "naprawi".

W widoku wątków dodałem też w nawiasie liczbę odpowiedzi na każdy niepusty wątek.

Odnośnie uwagi Grażyny - postaram się wymyślić sposób drukowania pojedynczej wiadomości za pośrednictwem ikony nad ramką danej wiadomości. Jeśli mi się nie uda, dam tam łącze do pojedynczej wiadomości (takie okno, jak w wypadku czytania nieprzeczytanej wiadomości), co pozwoli wydrukować tylko tę jedną wiadomość.

Piotr - nie przejmuj się Główne funkcje nie zmieniają się tak szybko - nadal trzeba wpisać wiadomość i kliknąć Wyślij Widzę naocznie, że sobie poradziłeś Reszta to w sumie drobiazgi, ale ułatwiające, a nie utrudniające korzystanie z forum.

Pozdrawiam,
Jerzy

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl