Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  III Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków
  Strona:    [1] 2  3    Następna

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: czwartek, 13 maja 2010 11:32:13
Bardzo miło mi jest poinformować, że ustaliliśmy już wstępne założenia III Ogólnopolskiego Zlotu Storczykomaniaków.

Zlot planowany jest w dniach 14 – 15 sierpnia 2010 w Łańcucie oczywiście .

SOBOTA 14.08

Wszystkich uczestników, którzy przyjadą w sobotę 14.08 zapraszamy serdecznie do Storczykarni o godz. 16.00 gdzie Danusia Pańczyk pokaże nam najnowsze okazy i aktualne kwitnienia. Czynna będzie kawiarnia (kawa, lody, ciasta we własnym zakresie).
Po zwiedzeniu Storczykarni planowane jest wieczorne spotkanie połączone z „wymianą doświadczeń dotyczących uprawy storczyków” i nie tylko.
Może jakiś ogródek na Łańcuckim Rynku ( jeśli ta propozycja będzie zaakceptowana to proszę o informację kto jest chętny aby można było zarezerwować odpowiednią ilość stolików i może wynegocjować jakieś rabaciki ).

NIEDZIELA 15.08

12.00 – Storczykarnia. Oficjalne, uroczyste powitanie w Storczykarni wszystkich uczestników III Ogólnopolskiego Zlotu Storczykomaniaków.
Kawa i herbata gwarantowane. Tutaj tradycyjnie prośba o przywiezienie własnych wypieków ( prosimy o zgłoszenie kto może coś upiec i bo ilość miejsca na stołach jest ograniczona  ).
Dla uczestników, którzy przyjechali 15.08 w niedzielę zwiedzanie Storczykarni.
Powrót do suto zastawionych stołów.
Oczywiście dla wszystkich zjazdowiczów będą pamiątkowe dyplomy ze wszystkimi pieczęciami zamkowymi.
Czas wolny do wykorzystania we własnym zakresie.

NOCLEGI W HOTELU ZAMKOWYM

Można zarezerwować nocleg w Hotelu Zamkowym ( tu spali królowie ).

Właściciel hotelu zgodził się na utrzymanie cen noclegów jakie obowiązywały w zeszłym roku.

Ceny za dobę 14/15.08.2010

1.Pokój z łazienką – 50 zł od osoby. Są pokoje 2 i 3 osobowe
2.Pokój z łazienką na korytarzu – 40 zł od osoby. Są pokoje 2 i 3 osobowe.
( rezerwując pokój dla jednej osoby należy zapłacić za cały pokój ).

Można również w niedzielę zjeść obiad w Restauracji Zamkowej za jedyne 17zł - tylko dla uczestników Zlotu udało się wynegocjować tak korzystną cenę.

Rezerwacji Hotelu można dokonać tylko za pośrednictwem koordynatora Zlotu, którym tradycyjnie jest Krzysztof Krasnal Krasnodębski.
Kontakt mailowy: kkrasnal@op.pl
Telefoniczny: 606 770 397

Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona dlatego proponuję wcześniejszą rezerwację.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: wtorek, 18 maja 2010 08:22:10
BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!!!! BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!!!!

W zeszłym roku to się sprawdziło.

Prosimy wszystkich uczestników III Zlotu Storczykomaniaków Łańcut 2010 o wykonanie dla siebie IDENTYFIKATORÓW i napisanie na nich ( jeśli ktoś nie życzy sobie imienia i nazwiska ) przynajmniej nicka jakiego używacie na forach lub Allegro, miasta z jakiego przyjechaliście, i ew.jakie koło storczykowe reprezentujecie. Będzie to bardzo pomocne w komunikacji między sobą. Nie wszyscy znamy się osobiście, a tak często pisujemy do siebie na forach.

W tym roku wcześniej podaję ta informacje żeby wszyscy zdążyli wykonać.

Nie bójcie się o swoje dane osobowe - KGB i CIA czuwają.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: wtorek, 18 maja 2010 16:11:59
Nic dwa razy sie zdarza
Nie ma dwóch tych samych nocy
Dwóch tych samych pocałunków
Dwóch tych samych spojrzeń w oczy.

Tak samo jak nie ma dwóch jednakowych storczyków to może właśnie będzie fajnie jak nie będzie dwóch takich samych identyfikatorów. Będzie kolorowo

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: środa, 19 maja 2010 15:08:49
Informuje, że został ostatni pokój 2 osobowy, turystyczny z łazienką wspólną na korytarzu w cenie 80zł za dobę.
Proszę rezerwować.


Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Marek
E-mail: m.siwik@wp.pl
Data: środa, 19 maja 2010 19:29:11
Pasjonujemy się storczykami dlatego, że są tak inne niż wszystko i tak różnokolorowe, różnokształtne. Zadziwiają nas formą, zapachem. Czemu zatem naciskasz na militarną unifikację plakietek? Zapewniam, że wezmę okulary więc imię wypisane ósemką też odczytam ( choć z trudem więc no, please ).

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Krasnal
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: środa, 19 maja 2010 19:36:34
Marku popieram w 100%

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: mariusz
E-mail: mj5463@wp.pl
Data: środa, 19 maja 2010 20:56:41
Żądamy wolności dla dowolności..plakietek!

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Małgosia
E-mail: m.wegner@op.pl
Data: środa, 19 maja 2010 22:40:59
Wie Pan co Panie Wiktorze? Mnie tam się bardzo w ubiegłym roku podobał mój identyfikator i identyfikatory innych również - mogliśmy sobie porównywać i podziwiać nawzajem kto jaki sobie wymyślił i jakiego ma na nim np. storczyka.
I zapewniam Pana, że w hotelu na zamku raczej takiej drugiej grupy nie będzie a samodzielnie wykonane identyfikatory i tak świetnie rzucają się tam w oczy.
Nie jest to też żadna biznesowa integracja, czy branżowe szkolenie, wymagające ujednolicenia aby się uczestnicy mogli odnaleźć.
Jeśli nie zauważył Pan Wiktorze to napiszę wprost - wtrąca się Pan od jakiegoś czasu tutaj między wódkę i zakąskę. Nie jest Pan organizatorem z tego co mi wiadomo, a na siłę usiłuje zaistnieć i uszczęśliwiać innych. Super, że się Pan zaangażował ale może na początek pasowało by zapytać czy ktoś sobie tego życzy i ustalić pewne sprawy z organizatorami? Może umówić się z innymi, podzielić się pracą i tym za co kto odpowiada?
Sama jestem grafikiem - plastykiem i jakoś nie wpadłam na to aby nie proszona narzucać tutaj organizatorom jakieś swoje wizje czy uszczęśliwiać ich na siłę plakatem lub pomysłem na identyfikator, a już tym bardziej krytykować prace innych.
Chociaż plakat niczego sobie i bardzo mi się podoba, ale chyba to nie taka kolejność i forma powinna być?
I przepraszam Cię Krasnal, że się tu wtrąciłam ale to już zaczyna być irytujące. Podziwiam Cię i tak za cierpliwość w stosunku do Pana Wiktora.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Małgosia
E-mail: m.wegner@op.pl
Data: środa, 19 maja 2010 22:45:51
"Trzeba też pamiętać, że identyfikator to nie broszka czy też biżuteria by zdobić Lecz plakietka informująca tak jak pionowy znak drogowy. Dla osób chcących się wyróżnić podczas zlotu polecam dla pań wcześniejszą wizytę u fryzjera/ki, kosmetyczki, i ładna kreacja, a dla panów ładne, schludne ubranie, dobrze wypastowane buty oraz nienaganną fryzurę i zarost."

... powyższy tekst to moim skromnym zdaniem szczyt chamstwa i impertynencji w stosunku do osób, których w ogóle Pan nie zna.
Zamiast zlotu w Łańcucie to powinien Pan zdecydowanie jechać na kolejne szkolenie np. w "Warszawiance" czy "Bryzie" - doskonale się Pan tam odnajdzie i identyfikatory będą jednakowe i Panie uczesane i po spa i w modnych kreacjach a panowie zapewne w garniturkach z krawatem.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Krasnal
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 08:05:10
Dziękuje Małgosiu za dobre słowa.
Wydaje mi się, że Łukaszowi zależy własnie na "biciu piany" na forum. Pewnie jego forum jest mało odwiedzane i tam nie może sie wykazać.
Najlepszym wyjściem będzie ( moim zdaniem ) ignorowanie jego wpisów.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Małgosia
E-mail: m.wegner@op.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 15:42:44
No tak pomyliłam imiona... hehe pewnie przez to nazwę storczyki...coś tam, mniejsza jednak o to.
Krasnalu nie dziękuj - to chyba oczywiste, dla większości z nas.
Staram się omijać tego typu dyskusję szerokim łukiem tym bardziej, że znam działalność tego Pana Pieniacza z innych forów, ale tutaj chyba przeszedł samego siebie i tak mi się wyrwało prosto z mostu co myślę.
Nie mniej jednak nadal będę omijać pieniactwo z daleka.
Pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach do zjazdu.
Strasznie mi tylko smutno, że mnie się w tym roku nie uda tam być.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 16:41:18
Informacje dotyczące Zlotu zamieszczam na wszystkich forach. Nie są to informacje tylko dla Ciebie lecz dla wszystkich uczestnków forum.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Ewa Jóźwiak
E-mail: ewka@hejstorczyki.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 17:36:14
Witam,
proszę przestać prowadzić tę jałową dyskusję, do czego ona prowadzi?

Róbcie SWOJE i pozwólcie innym ze sobą żyć.

Jeszcze chwila a ja i może "ktoś", zrezygnuję z subskrybcji i tego działu.

pozdrawiam
ewka

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: mariusz
E-mail: mj5463@wp.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 19:11:16
Krasnalu!Mam taką propozycjęowtórz ten wątek z dwoma pierwszymi wpisami od góry,a wszystkich proszę przestańmy dopisywać tutaj cokolwiek i powinno być po sprawie!Pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: mariusz
E-mail: mj5463@wp.pl
Data: czwartek, 20 maja 2010 19:13:47
No ten emotikon to się wytrzasnął nie wiadomo skąd!!Miało być P.Przepraszam!

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Piotr Markiewicz
E-mail:  
Data: czwartek, 20 maja 2010 22:06:33
Do ... ... czy możecie przestać zapychać mi pocztę!!!! Weźcie się w końcu za prezentacje ludzie, jak wam się nudzi, albo się zacznijcie odwiedzać na pogaduszki.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Krasnal
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: piątek, 21 maja 2010 14:45:24
Infornuje, że nie ma już miejsc noclegowych w Hotelu Zamkowym. Jak ktoś zrezygnuje i zwolni sie jakieś miejsce to dam znać na forum.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Agata
E-mail:  
Data: poniedziałek, 24 maja 2010 07:31:08
S.. Wiki, anilana, jarecky itd... to jedna i ta sama osoba, podająca różne nicki na różnych forach. Nigdzie nie był tolerowany ze swoimi "złotymi myślami" i narzucaniem innym swojego zdania. Najlepiej go zignorować, jeśli nie można zablokować.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: piątek, 25 czerwca 2010 09:22:42
Bardzo proszę o informację od osób, które wybierają się na zlot.
Kto, skąd i ile osób bo chcemy wiedzieć na jak dużą "imprezę" mamy się przygotować.

Proszę również o informacje kto jest zainteresowany wieczornym spotkaniem w ogródku (restauracja) na Łańcuckim Rynku 14.08.2010. Jak na razie wszyscy goście nocujący w hotelu Zamkowym zarezerwowali sobie miejsca na to spotkanie. Chcę wiedzieć ile miejsc muszę zarezerwować aby dla nikogo nie zabrakło.
Proszę o informacje tu na forum lub na mojego maila kkrasnal@op.pl.

Pozdrawiam Krasnal

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Krasnal
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: niedziela, 18 lipca 2010 18:54:23
Uprzejmie informuje, że zbliża się nasz coroczny zlot w Łańcucie.
Proszę o informacje, kto jeszcze jest zainteresowany wieczornym spotkaniem w ogródku (restauracja) na Łańcuckim Rynku 14.08.2010. Jak na razie wszyscy goście nocujący w hotelu Zamkowym zarezerwowali sobie miejsca na to spotkanie. Chcę wiedzieć ile miejsc muszę zarezerwować, aby dla nikogo nie zabrakło.
Oczywiście powyższa prośba dotyczy osób, które jeszcze nie zgłosiły rezerwacji.

Proszę o informacje tu na forum lub na mojego maila kkrasnal@op.pl.

Pozdrawiam Krasnal

Strona:    [1] 2  3    Następna

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl