Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  Zdjęcia rodzimych storczyków
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Jan Kucharzyk
E-mail: janek@kabaty.2a.pl
Data: piątek, 27 czerwca 2003 18:09:34
Witam serdecznie!
Przeglądałem ostatnio galerie europejskich storczyków i...jak na razie to widzę tylko swoje zdjęcia (no i oczywiście zdjęcie p. Jarosława Janeczka). Na pewno ktoś z Państwa widział, uwiecznił i przeniosł na format cyfrowy zdjęcia naszych rodzimych, równie pięknych storczyków!
Zachęcam do ich podsyłania p. Jerzemu, aby zostały one umieszczone w galerii!
Pozdrawiam!
Jasiek Kucharzyk

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Jerzy Dziedzic
E-mail: jerzy.dziedzic@orchidarium.pl
Data: piątek, 27 czerwca 2003 22:42:07
Nowe zdjęcia Janka Kucharzyka dodam jutro, a od wczoraj w galerii storczyków tropikalnych można podziwiać nowe zdjęcia czerwcowych (i trochę majowych) kwitnień. Chyba muszę coś sobie kupić, bo nie mogę przestać podziwiać nowych katlei Grażyny Siemińskiej. Och, dostaję gorączki....chyba muszę pójść po lekarstwa....a może lepiej do OBI po storczyki....RATUNKU.....

Jerzy

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Grażyna Siemińska
E-mail: Grazyna.Sieminska@poczta.neostrada.pl
Data: piątek, 27 czerwca 2003 22:55:39
No to zapraszam do "mojego" OBI w Krakowie
To będzie najlepsze lekarstwo na Twoją gorączkę..., chyba że uzbroisz się w cierpliwość i jak one się rozrosną, to coś oddzielę.
Grażyna

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Jerzy Dziedzic
E-mail: jerzy.dziedzic@orchidarium.pl
Data: piątek, 27 czerwca 2003 23:07:35
Baaaaardzo dziękuję.....na samą myśl o kawałku tej pięknej kropkowanej katlei w moim posiadaniu spada mi gorączka....chociaż to może Advil, który wziąłem jako ratunek ....ta zielona też super....może mi się przyśni, jak kiedyś znużenie odciągnie mnie od komputera i trafię do łózka

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl