Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  Zapraszamy do Krakowa... :-)
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Grażyna Siemińska
E-mail: g.sieminska@chello.pl
Data: środa, 19 września 2007 20:20:13

Witam,

Jak już pewnie większość z Państwa wie, zbliża się kolejna, dziesiąta (pierwszy malutki jubileusz ) wystawa storczyków w Krakowie.

Odbędzie się - jak zwykle - podczas Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa, na terenach Centrum Targowego Chemobudowa, przy ulicy Klimeckiego 14, w dniach 28 - 30 września, w godzinach 10 - 17. Mam nadzieję, że Jerzy zamieści mapkę sytuacyjną .

Kraków jest niemożebnie rozkopany o czym uprzedzam, tworzą się koszmarne korki , ale za to może kiedyś będzie lepiej





Serdecznie zapraszamy!!!

Pozdrawiam,
Grażyna


Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Anna Kamińska
E-mail:  
Data: czwartek, 20 września 2007 11:13:57
Będziemy, będziemy...
Tylko jak my dojedziemy przez te korki Może jakieś wskazówki jak najlepiej się ,przeciskać'

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Grażyna Siemińska
E-mail: g.sieminska@chello.pl
Data: czwartek, 20 września 2007 22:48:37

Witam,

jakoś się dojeżdża wszędzie.......tylko trochę więcej cierpliwości potrzeba .
Nie jestem w stanie podać żadnych wskazówek, bo "rozkopy" są wszędzie, także na trasie wylotowej do Warszawy, a na terenach Ronda Mogilskiego jest wieeeeeeeeeeeeelka dziura w ziemi, choć tam kawałeczek jezdni od strony ul.Lubicz jest już gotowy. Najłatwiej chyba od strony południowej...

Zapraszamy równocześnie na tradycyjne sobotnie spotkanie przy kawie i domowych wypiekach , w salce konferencyjnej.

Pozdrawiam,
Grażyna

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: BeataKrysiak
E-mail:  
Data: środa, 26 września 2007 21:25:39
dzień dobry, chciałam się dowiedziec w jakiej cenie jest wstęp na tą wystawę.
ż góry dziękuję

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Grażyna Siemińska
E-mail: g.sieminska@chello.pl
Data: środa, 26 września 2007 22:08:31

Chyba 2 zł, a może 3, nie pamiętam

Do zobaczenia,
Grażyna

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: szarlotka
E-mail:  
Data: czwartek, 27 września 2007 14:28:15
witam,
Wybieram się na polecaną przez Państwa wystawę i w związku z tym mam pytanie-w który dzień jest lepszy piątek czy niedziela?Czy w niedzielę można jeszcze coś kupić czy lepiej zrobić to w piątek?Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl