Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  Noc Orchidei 2017
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: laura
E-mail: laura.barylska@gmail.com
Data: środa, 4 stycznia 2017 20:31:36
Uniwersytet Wrocławski i Salon Orchidei zapraszają na Noc Orchidei 2017Ekspozycja i Kiermasz Storczyków NOC ORCHIDEI 2017 odbędzie się w dniu 13-go stycznia (piątek) 2017 roku w godz. 15:00 – 22:00 na Uniwersytecie Wrocławskim przy ul. Kaniona 6/8 (parter – hol przy bibliotece) podczas corocznej Nocy Biologów.

Na kiermaszu storczyków prowadzona będzie sprzedaż gatunków botanicznych, krzyżówek i hybryd oraz akcesoriów do uprawy storczyków.

O godz. 18:00-tej odbędą się warsztaty storczykowe, które poprowadzi Laurencja Barylska z Polskiego Towarzystwa Miłośników Storczyków.

Na ekspozycji zaprezentowanych będzie około kilkudziesięciu rzadkich gatunków botanicznych i odmian storczyków. W trakcie imprezy prowadzone będą porady na temat uprawy i pielęgnacji storczyków w warunkach domowych.

Program Nocy Biologów 2017: http://www.nocbiologow.home.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=wroclaw

Zachęcamy do zapoznania się z nową listą storczyków na zamówienie. Zamówienia realizowane będą drogą wysyłkową lub z możliwością odbioru podczas Nocy Orchidei 2017 we Wrocławiu w dniu 13-tym stycznia 2017 roku.

http://salonorchidei.pl/strona/storczyki-na-zamowienie

Salon Orchidei zaprasza również na Noworoczną Promocję w wysokości 20% na wszystkie storczyki i akcesoria do ich uprawy. Promocja obowiązuje do dnia 10 stycznia 2017 roku. Dotyczy sklepu internetowego, nowej listy storczyków w zakładce storczyki na zamówienie oraz Storczykarni przy ul. Antoniego Książka 8a. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo podsumowanie zamówienia pomniejszone o 20%. Promocja nie dotyczy kosztów przesyłki i nie sumuje się z innymi rabatami.


Zapraszamy serdecznie!

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl