Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  sklep biofil
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Tunia
E-mail: tunia1@op.pl
Data: środa, 31 sierpnia 2005 09:33:26
Czy ktoś z Państwa korzystał może z tego sklepu przy zakupie storczyków?
http://www.biofil.pl/
tu jeszcze nie natknęłam się na konopie...

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Iwona
E-mail:  
Data: środa, 31 sierpnia 2005 13:45:30
Witam
Nie kupowałam w tym sklepie, ale wysłałam maila z zapytaniem o ofertę storczyków.Okazało się że oferta na stronie jest przedawniona.Ceny są dużo wyższe niż podano,i większości roślin już nie posiadają. A także liczą sobie dużo za przesyłke bo jakieś 60 zł, a pieniadze trzeba wczesniej wysłać przelewem.
POzdrawiam Iwona

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Arek
E-mail:  
Data: środa, 31 sierpnia 2005 14:43:01
Wiosną tego roku w sklepie tym zmieniło się kierownictwo, wiec nie wiem jak obecnie dbają o klientów.
Zamawiałem w tamtym roku kilka tilandsi i ze dwa storczyki na korze, towar był super, koszty przesyłki były zupełnie normalne (koszt przeyłki pocztą)Osoba, która zajmowała sie kiedys Biofilem (Pan Łukasz) otworzyła już nowy sklep, z tego co się orientuje strona (sklep) internetowa jest w przygotowaniu.

Pozdrawiam
arek

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: dorota
E-mail:  
Data: środa, 31 sierpnia 2005 17:57:42
Witam,
Panie Arku, bardzo proszę dać znać, jeśli będzie Pan znał adres internetowy tego nowego sklepu.

Co do Biofilu, to wysłałam kiedyś maila z zapytaniem o dostępność kilku towarów, które mają na stronie i nie otrzymałam odpowiedzi. Nie narzucałam się więcej i nie zamawiałam niczego.

Pozdrawiam serdecznie,
Dorota

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: dorota
E-mail: dorotapiotrowiak@op.pl
Data: czwartek, 1 września 2005 09:30:44
Witam! W czerwcu, bądź w lipcu kupowałam wanilię. Wysłałam również jak moja przedmówczyni zapytanie o kilka roślinach... Cisza. Zadzwoniłam. Okazało się, że mają stronę w "przebudowie" (za co zostałam przeproszona). Kilka następnych telefonów, sms-ów i wanilia zjawiła się Kurier 20 zł - czyli normalnie. Jestem zadowolona a roślinki mają się dobrze!

Pozdrawiam
Dorota

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Witold Hanak
E-mail: wit6xra@interia.pl
Data: czwartek, 1 września 2005 10:40:01
Szczerze powiedziawszy - normalnie to przesyłka kosztuje ok 10zł, gdyż jest to 5zł za paczkę do 1kg, 1 zł za priorytet i 3-4 zł za pakowanie...

Kiedyś usiłowałem w tym sklepie zakupić jedno dendrobium które kosztowało kilkanaście zł. Nie chcieli zgodzić się na wysyłkę zwykłą paczką, a wysyłka kurierem była bezsensowna.

W.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Anna Waluga
E-mail: walugan@tlen.pl
Data: czwartek, 1 września 2005 12:18:43
Witam !
Dzwoniłam do Biofilu wczoraj i obecna oferta jest nieaktualna ale istnieje możliwośc wysyłki pocztą (koszt ok.8 zł-dotyczy małych roślin,większe odpowiednio drożej).Storczyki mają być dostępne najprawdopodobniej pod koniec września ale to też nic pewnego

Pozdrawiam,
Anna

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: gość
E-mail:  
Data: niedziela, 23 października 2005 01:43:18
http://www.gady-gady.pl/
To nowy adres sklepu Łukasza. Zmieniła się siedziba sklepu. Niestety strona wciąż nie działa, ale wkrótce będzie. Natomiast w starym Biofilu jest inna obsługa i szefostwo, jakość usług znacznie się pogorszyła.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Witold Hanak
E-mail: wit6xra@interia.pl
Data: niedziela, 23 października 2005 07:54:07
Jeszcze bardziej ?? No niesamowite...

W.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Anna Kamińska
E-mail: ankamin1@wp.pl
Data: niedziela, 23 października 2005 10:09:36
Witam,
najlepiej kontaktować się poprzez adres podany wyżej. Tam działa Łukasz, który załatwia wszystko profesjonalnie. A towar oferowany przez ,Gady' jest dobrej jakości.
Pozdrawiam

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: grzegorz
E-mail: GrzegorzRadka@interia.pl
Data: niedziela, 23 października 2005 11:39:58
Z tym kontaktem, to trudno jakoś
Otrzymuję taką informację:

UWAGA! Witryna powinna być widoczna do dnia 10 października

Informacja handlowa pod adresem email Sułek

lub pod nr tel: 500 013 313

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Dorota
E-mail:  
Data: niedziela, 23 października 2005 11:43:18
Witam,
Nie bywam w Krakowie, ale zdarzyło mi się poprosić brata żeby podszedł do Biofilu i o coś zapytał lub kupił. Przechodzi tamtędy dość często .
Może ktoś zna adres stacjonarny nowego sklepu? Będę wdzięczna za tę informację, może to też będzie "po drodze"

Pozdrawiam, Dorota

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Anna Kamińska
E-mail: ankamin1@wp.pl
Data: niedziela, 23 października 2005 18:19:42
Niestety, adres mailowy jest jeszcze nieczynny...
Natomiast sklep Pana Łukasza znajduje się w Krakowie na ul. Krakowskiej 32 - oficyna, jest czynny: pn.- pt. 10.00-18.30, sobota:10.00-16.00. tel. 0500 013 313

Ania

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl