Strona główna serwisu Strona główna forum

Grupa:  Zupa storczykowa

Temat:  POMOCY !!!
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: kasia
E-mail: blondi_ok@poczta.onet.pl
Data: poniedziałek, 13 lutego 2006 16:24:23
witam
dostałam ostatnio kilka storczyków po kolezance ktorej one sie znudziły... bardzo mnie to cieszy choc roslinki sa troche zaniedbane od kilku dni siedze z nosem w necie i szukam sposobów na ich ratowanie... kwiaty ktore dostałam to 2x oncidium ampliatum, Potinara Burana Beauty, Dendrobium moniliforme hybr., Cattleya, COLMANARA BOBCAT, COLMANARA 'PEGGY RUTH', Zygopetalum mackayi Hooker, Dwa Paphiopedilum, dwa gigantyczne wylazace z doniczek cymbidia, Dendrobium phalaenopsis, miltonia, Colmanara Wild Cat i jeszcze jeden nie zidentyfikowany obiekt ( te nazwy spisałam z doniczek wiec nie gwarantuje poprawnej pisowni) mam okna po zachodniej stronie, wiec bardzo sloneczne choc najwiekszy polodniowy zar mnie omija nie bardzo wiem czy moge poustawiac ja na parapecie i biurku zaraz przy oknie... pozatym jak zapewnic im tak duza wilgotnosc? bo nie chciałabym chodowac jeszcze grzybów na scianie... pozatym oncidium da w dosc kiepskim stanie tak samo miltonie pozwijane maja listki naprawde nie chce stracic tych roslin... prosze o podpowiedzi i moze jakies sprawdzone nazwy nawozów...
serdecznie pozdrawiam kasia

Powrót do grupy

© Copyright 2019 Orchidarium.pl