Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Sugestie, uwagi i informacje o forum

 Temat:  Stronicowanie - opinie??
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Jerzy Dziedzic
E-mail: jerzy.dziedzic@orchidarium.pl
Data: niedziela, 16 lutego 2003 20:05:28
Ponieważ niektóre wątki osiągnęły znaczne rozmiary (np. w wątku Ktokolwiek widział... jest w tej chwili 38 wiadomości), powoduje to zapewne problemy w wyświetlaniu tych wątków na komputerach z wolniejszym dostępem do internetu. Dlatego napisałem funkcję stronicowania, która dzieli wątek na strony o dowolnej liczbie wiadomości. Oczywiście jest to pewnego rodzaju kompromis między koniecznością klikania i wyświetlania na raty, a oczekiwaniem na wyświetlenie w całości bardzo długiej strony. Także przydatność tej funkcji zależy w dużej mierze od szybkości dostępu. W związku z tym chciałbym uzyskać opinie, jaka liczba wiadomości na stronę jest zadowalająca dla większości. W tej chwili ustawiłem to na 20, ale może to być dowolna wartość.

Pozdrawiam,
Jerzy

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Witold Hanak
E-mail: wit6xra@cad.pl
Data: niedziela, 2 marca 2003 20:52:55
Witam,

Stronnicowanie weszło praktycznie niezauważone, bo też i niewiele wątków jest dłuższe niż 20 listów...
Jeśli chodzi o mnie, to może być 20 lub więcej, przypuszczam jednak, że dla posiadaczy modemów tel. 10 postów ze zdjęciami już może być wyzwaniem...
Sugeruje zostawić jak jest , lub zmniejszyć do 15. Mniej już raczej mija się z celem.

Pozdrawiam
W.

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl