Galeria

 

Chcesz, żeby Twoje zdjęcie storczyka znalazło się w Internecie?

Wyślij je pod adres Orchidarium.pl !!!

Wraz ze zdjęciem prześlij informację o pochodzeniu storczyka (np. kolekcja własna, Ogród Botaniczny w Krakowie, Wystawa w Berlinie itd.) i datę wykonania zdjęcia (jeśli jest znana). Można także zamieścić dowolnej długości komentarz dotyczący historii rośliny i jej uprawy.
Tego rodzaju dane referencyjne są często równie cennymi informacjami o danej roślinie, co sama fotografia.

Powrót do katalogów i informacji    Co kwitnie w...

 Galeria chronologiczna - lista     Galeria alfabetyczna - lista     Galeria alfabetyczna - miniatury      Ustawienia galerii


<2019                                             2020                             2021>


                                          
              

Przejście na dół strony

 

 

Styczeń 2020

  Barkeria obovata  (Grażyna Siemińska)

  Brassavola nodosa  (Grażyna Siemińska)

  Coelogyne fimbriata  (Grażyna Siemińska)

  Cycnoches peruvianum  (Grażyna Siemińska)

  Cycnoches peruvianum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium aberrans  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis hemirhoda  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum cameronense  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum weberi  (Grzegorz Garbuz)

  Ceratostylis ramosa  (Grzegorz Garbuz)

  Coelia bella  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne lentiginosa  (Grzegorz Garbuz)

  Comparettia coccinea  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium cinnabarinum  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium fuerstenbergianum  (Grzegorz Garbuz)

  Dryadella dodsonii  (Grzegorz Garbuz)

  Encyclia polybulbon  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes athena  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes ciliisepala  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes guatemalensis  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes horrida  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes meleagris  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes myiophora  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes wendlandii  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia ametroglossa  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia discolor  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia encephala  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia maxilimax  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia minuta  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia planadensis  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia venus  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria sanguinea  (Grzegorz Garbuz)

  Platystele jesupiorum  (Grzegorz Garbuz)

  Platystele stonyx  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis amparoana  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis bivalvis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis chontalensis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis discophylla  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis isthmica  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis oligantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis quadridentata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis secunda  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sphaerantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis thysana  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis xanthochlora  (Grzegorz Garbuz)

  Porroglossum nutibara  (Grzegorz Garbuz)

  Porroglossum teaguei  (Grzegorz Garbuz)

  Scaphosepalum digitale  (Grzegorz Garbuz)

  Scaphosepalum fimbriatum  (Grzegorz Garbuz)

  Stanhopea saccata  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis aff. glossulicles  (Grzegorz Garbuz)

  Aerangis hyaloides  (Grażyna Siemińska)

  Aerangis hyaloides  (Grażyna Siemińska)

  Psygmorchis cristagalli  (Grażyna Siemińska)

 

Luty 2020

  Sophrolaeliocattleya  (Jarosław Sułek)

  Amesiella philippinensis  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum colubrimodum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sterile  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium jonesii  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium polysema  (Grzegorz Garbuz)

  Encyclia bractescens  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium vexillarius pink  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium violaceum  (Grzegorz Garbuz)

  Diplocaulobium clemensiae  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula christineana  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula soennemarkii  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes calodictyon x telipogoniflora  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes curiosa  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes mulleriana  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes mulleriana  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis dalstroemii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis coronula  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis forceps-cancri  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pterophora  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis tentaculata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis tentaculata  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia aristulifera  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium bellatulum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium procumbens  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium procumbens  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium procumbens  (Grażyna Siemińska)

  Ionettia Swing Feather Hokuto  (Grażyna Siemińska)

  Ionettia Swing Feather Hokuto  (Grażyna Siemińska)

 

Marzec 2020

  Cymbidium  (Jarosław Sułek)

  Dendrobium williamsonii  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium williamsonii  (Grażyna Siemińska)

  Encyclia maculosa  (Grażyna Siemińska)

  Platystele dasyglossa  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia lansbergii  (Grażyna Siemińska)

  Stelis itatiayae  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum lopalanthum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Coelia triptera  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium stricticalcarum  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium stricticalcarum  (Grzegorz Garbuz)

  Dimerandra rimbachii  (Grzegorz Garbuz)

  Epidendrum kockii  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes pastoensis  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia arminii  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia arminii  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia delphina  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria acutifolia  (Grzegorz Garbuz)

  Octomeria fialhoensis  (Grzegorz Garbuz)

  Papilionanthe vandarum  (Grzegorz Garbuz)

  Papilionanthe vandarum  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis eugenii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis fascidiosa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis microcardia  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pachypus  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pachypus  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis palliolata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis saueri  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis schizopogon  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis schizopogon  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Stenia guttata  (Grzegorz Garbuz)

  Trisetella klingeri  (Grzegorz Garbuz)

  Zootrophion williamsii  (Grzegorz Garbuz)

 

Kwiecień 2020

  Ascocentrum christensonianum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium trantuanii  (Grażyna Siemińska)

  Kefersteinia mystacina  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis barbosana  (Grażyna Siemińska)

  Stelis maloi  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium Harlekin  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium Rainbow Dance  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium thyrsiflorum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium thyrsiflorum  (Grażyna Siemińska)

  Lepanthes telipogoniflora  (Grażyna Siemińska)

  Notylia ecuadorensis  (Grażyna Siemińska)

  Porroglossum portillae  (Grażyna Siemińska)

  Scaphosepalum aff. macrodactylum  (Grażyna Siemińska)

  Scaphyglottis prolifera  (Grażyna Siemińska)

  Stelis drosophila  (Grażyna Siemińska)

  Stelis drosophila  (Grażyna Siemińska)

  Stelis gemma  (Grażyna Siemińska)

  Stelis gemma  (Grażyna Siemińska)

 

Maj 2020

  Dendrobium datinconnieae  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium devonianum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium unicum  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis ensata  (Grażyna Siemińska)

  Psychopsis Kalihi  (Grażyna Siemińska)

  Zygostates alleniana  (Grażyna Siemińska)

  Cypripedium calceolus  (Maciej Pitak)

  Cypripedium Lucy Pinkepank  (Maciej Pitak)

  Odontoglossum naevium  (Jarosław Sułek)

  Calanthe  (Grażyna Siemińska)

  Calanthe  (Grażyna Siemińska)

  Calanthe  (Grażyna Siemińska)

 

Czerwiec 2020

  Bletilla striata  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium datinconnieae  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium victoriae-reginae  (Grażyna Siemińska)

  Epigeneium nakaharaei  (Grażyna Siemińska)

  Phymatidium tillandsioides  (Grażyna Siemińska)

  Phymatidium tillandsioides  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia iris  (Grażyna Siemińska)

  Aerangis punctata  (Grażyna Siemińska)

  Angraecum distichum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium oligophyllum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium procumbens  (Grażyna Siemińska)

  Macroclinium christensonii  (Grażyna Siemińska)

  Podangis dactyloceras  (Grażyna Siemińska)

  Podangis dactyloceras  (Grażyna Siemińska)

  Tuberolabium papuanum  (Grażyna Siemińska)

 

Lipiec 2020

  Dendrobium milaniae  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium milaniae  (Grażyna Siemińska)

  Hormidium pygmaeum  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum bolsteri  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum bolsteri  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum orbiculare  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Cattleya intermedia var. orlata Rio  (Grzegorz Garbuz)

  Cattleya  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne schilleriana  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne xyrekes  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne xyrekes  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium pentapterum  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula papillosa  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula villegasii  (Grzegorz Garbuz)

  Flickingeria fimbriata  (Grzegorz Garbuz)

  Flickingeria fimbriata  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes caritensis  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes echo  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes ortegae  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia mezae  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia mezae  (Grzegorz Garbuz)

  Miltonidium Bartley Schwarz  (Grzegorz Garbuz)

  Ornithocephalus dalstroemii  (Grzegorz Garbuz)

  Ornithocephalus dalstroemii  (Grzegorz Garbuz)

  Ornithocephalus powellii  (Grzegorz Garbuz)

  Ornithocephalus powellii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis auriculata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis bulbosa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis bulbosa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis crescentilabia  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis inornata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis rubroinversa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis titan red  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis urceolata  (Grzegorz Garbuz)

  Species  (Grzegorz Garbuz)

  Species  (Grzegorz Garbuz)

  Species  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)

  Cadetia ceratostyloides  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium crumenatum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium hercoglossum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium lamyaiae  (Grażyna Siemińska)

  Ornithocephalus manabina  (Grażyna Siemińska)

  Porroglossum adrianae  (Grażyna Siemińska)

  Sigmatostalix morganii  (Grażyna Siemińska)

 

Sierpień 2020

  Aerangis kirkii  (Grażyna Siemińska)

  Ascocentrum garay  (Grażyna Siemińska)

  Coelogyne speciosa  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium farmeri  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium lamyaiae  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium Sa-nook  (Grażyna Siemińska)

  Ornithocephalus cochleariformis  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis crocodiliceps  (Grażyna Siemińska)

  Brachypeza unguiculatum  (Grzegorz Garbuz)

  Brachypeza unguiculatum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum longiscapum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum penicillium  (Grzegorz Garbuz)

  Campylocentrum colombianum  (Grzegorz Garbuz)

  Cirrhaea loddigesii  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium Hibiki  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula erythrocodon  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Epidendrum moronense  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes nephridia  (Grzegorz Garbuz)

  Lockhartia parthenocomos  (Grzegorz Garbuz)

  Luisia thailandica  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia kyphonantha  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia kyphonantha  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria fractiflexa  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria nardoides  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis macrantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis macrantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis orecta  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis quadriserrata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis talpinaria  (Grzegorz Garbuz)

  Porpax ustulata  (Grzegorz Garbuz)

  Porpax ustulata  (Grzegorz Garbuz)

  Trichosalpinx sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Trichosalpinx sp.  (Grzegorz Garbuz)

 

Wrzesień 2020

  Aerangis mystacidii  (Grażyna Siemińska)

  Aerangis mystacidii  (Grażyna Siemińska)

  Ascocentrum garay  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium strongylanthum  (Grażyna Siemińska)

  Kefersteinia mystacina  (Grażyna Siemińska)

  Odontoglossum praestans  (Grażyna Siemińska)

  Odontoglossum praestans  (Grażyna Siemińska)

  Ornithocephalus myrticola  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis crocodiliceps  (Grażyna Siemińska)

  Sigmatostalix morganii  (Grażyna Siemińska)

  Aerides lawrenceae  (Grzegorz Garbuz)

  Aerides lawrenceae  (Grzegorz Garbuz)

  Angraecum calceolus  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum echinolabium  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum johnsonii  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium puniceum  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula sodiroi  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula sodiroi  (Grzegorz Garbuz)

  Epidendrum wallisii  (Grzegorz Garbuz)

  Epigeneium sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia ariasii  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia coccinea alba  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia coccinea alba  (Grzegorz Garbuz)

  Platystele repens  (Grzegorz Garbuz)

  Platystele spatulata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis spathuliformis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis cauda–phocae  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis fusca brown  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis fusca red  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis fusca yellow  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis oblonga  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis picta rosea  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis picta rosea  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis prolaticollaris  (Grzegorz Garbuz)

  Angraecum distichum  (Grażyna Siemińska)

  Coelogyne fimbriata  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium lamellatum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium strongylanthum  (Grażyna Siemińska)

  Gastrochilus rutilans  (Grażyna Siemińska)

  Gastrochilus rutilans  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis mystax  (Grażyna Siemińska)

  Tuberolabium papuanum  (Grażyna Siemińska)

 

Październik 2020

  Brassia Ethernal Wind 'Summer Dream'  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium kanburiense  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium platycaulon  (Grażyna Siemińska)

  Kefersteinia candida  (Grażyna Siemińska)

  Odontoglossum naevium  (Grażyna Siemińska)

  Odontoglossum naevium  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia brachypus  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia trichoglossa  (Grażyna Siemińska)

 

Listopad 2020

  Laeliocattleya Blueboy x walkeriana coerulea Azul Perf.  (Jarosław Sułek)

  Angraecum gabonense  (Grażyna Siemińska)

  Angraecum breve  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum moniliforme  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum thomsonii  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium butchcamposii  (Grzegorz Garbuz)

  Dracula sergioi  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes diabolica  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes tachirensis  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia rigens  (Grzegorz Garbuz)

  Oberonia cylindrica  (Grzegorz Garbuz)

  Odontoglossum crispum  (Grzegorz Garbuz)

  Oeonia volucris  (Grzegorz Garbuz)

  Platystele sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis glandulosa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis gongylodes  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis jimmii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis jimmii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pabstii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pabstii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis picta yellow  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis ramulosa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis ramulosa  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Stereochilus erinaceus  (Grzegorz Garbuz)

  Stereochilus erinaceus  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium eriiflorum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium eriiflorum  (Grażyna Siemińska)

  Leptotes unicolor  (Grażyna Siemińska)

  Sigmatostalix eliae  (Grażyna Siemińska)

  Sigmatostalix eliae  (Grażyna Siemińska)

  Sigmatostalix eliae  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum surigaense  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum surigaense  (Grzegorz Garbuz)

  Hormidium pygmaeum  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes calodictyon x telipogoniflora  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes reticulata  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthopsis floripecten  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia bottae  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis hirsuta  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis hoffmannseggiana  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis lehmanneptis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis lehmanneptis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis megalotis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis praecipua  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis scabrata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis scabrata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sphaerantha red  (Grzegorz Garbuz)

  Podochilus strictus  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia cuprea  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepiopsis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis maxima  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis maxima  (Grzegorz Garbuz)

  Trichosalpinx chaetoglossa  (Grzegorz Garbuz)

  Trichosalpinx chaetoglossa  (Grzegorz Garbuz)

 

Grudzień 2020

  Phragmipedium kovachii  (Adam Biłka)

  Phragmipedium kovachii  (Adam Biłka)

  Phragmipedium kovachii  (Adam Biłka)

  Cymbidium  (Jarosław Sułek)

  Pahiopedilum  (Jarosław Sułek)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Cascade 'Sakura'  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Cascade 'Sakura'  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Hb652 Kusuda Stone "Gateau Chocola"  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Hb652 Kusuda Stone "Gateau Chocola"  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Nagalex Hatsune  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Nagalex Hatsune  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Sarah Jean Ice Cascade  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Vogel's Magic Waikanae  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium Vogel's Magic Waikanae  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium niveobarbatum  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium niveobarbatum  (Grzegorz Garbuz)

  Lankesterella orthantha  (Grzegorz Garbuz)

  Lankesterella orthantha  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia welischii  (Grzegorz Garbuz)

  Phalaenopsis Chiada Stacy 'Chocolate Drop'  (Grzegorz Garbuz)

  Phalaenopsis Chiada Stacy 'Chocolate Drop'  (Grzegorz Garbuz)

  Phalaenopsis Kaoda Twinkle  (Grzegorz Garbuz)

  Phalaenopsis Kaoda Twinkle  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis penduliflora  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis psilantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Sophronitis cernua  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis pachyphyta  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Phragmipedium kovachii  (Adam Biłka)

  Dendrobium strongylantum  (Grażyna Siemińska)

  Oncidium cheirophorum  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis dibolia  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium nobile  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis Philadelphia  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis x buyssoniana  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis x buyssoniana  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis dibolia  (Grażyna Siemińska)

  Rhynchostele rossii  (Grażyna Siemińska)

  Rhynchostele rossii  (Grażyna Siemińska)

  Scaphosepalum ursinum  (Grażyna Siemińska)

  Paphiopedilum  (Jarosław Sułek)

  Dendrobium bracteosum white  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis schweinfurthii  (Grażyna Siemińska)

  Psychopsis Kalihi  (Grażyna Siemińska)

 

Powrót do góry strony


<2019                                             2020                             2021>