Galeria

 

Chcesz, żeby Twoje zdjęcie storczyka znalazło się w Internecie?

Wyślij je pod adres Orchidarium.pl !!!

Wraz ze zdjęciem prześlij informację o pochodzeniu storczyka (np. kolekcja własna, Ogród Botaniczny w Krakowie, Wystawa w Berlinie itd.) i datę wykonania zdjęcia (jeśli jest znana). Można także zamieścić dowolnej długości komentarz dotyczący historii rośliny i jej uprawy.
Tego rodzaju dane referencyjne są często równie cennymi informacjami o danej roślinie, co sama fotografia.

Powrót do katalogów i informacji    Co kwitnie w...

 Galeria chronologiczna - lista     Galeria alfabetyczna - lista     Galeria alfabetyczna - miniatury      Ustawienia galerii


<2023                                             2024                                  


                                          
              

Przejście na dół strony

 

 

Styczeń 2024

  Comparettia falcata  (Grażyna Siemińska)

  Hormidium pygmaeum  (Grażyna Siemińska)

  Maxillaria variabilis red  (Grażyna Siemińska)

  Platystele gerritseniana  (Grażyna Siemińska)

  Aerangis biloba  (Tamara Florczak)

  Aerangis biloba  (Tamara Florczak)

  Aerangis kotschyana  (Tamara Florczak)

  Aerangis kotschyana  (Tamara Florczak)

  Aerangis kotschyana  (Tamara Florczak)

  Aerangis kotschyana  (Tamara Florczak)

  Brassavola venosa  (Tamara Florczak)

  Dendrobium victoriae-reginae  (Tamara Florczak)

  Dendrobium victoriae-reginae  (Tamara Florczak)

  Dendrobium victoriae-reginae  (Tamara Florczak)

  Lycaste lasioglossa  (Tamara Florczak)

  Lycaste lasioglossa  (Tamara Florczak)

  Myrmecatavola Frances Fox.  (Tamara Florczak)

  Odontoglossum crocidipterum x naevium  (Tamara Florczak)

  Odontoglossum crocidipterum x naevium  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum henryanum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum herrmannii  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum herrmannii  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum leucochilum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Maudiae 'Femma'  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Maudiae 'Femma'  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum purpuratum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum purpuratum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum spicerianum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Saint Swithin  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Saintt Swithin  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum tranlienianum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Vipanii  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis aphrodite Leyte  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis aphrodite Leyte  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis bellina  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis bellina  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis equestris  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis Samera  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis Tzu Chiang Sapphire  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum venustum forma alba  (Jerzy Dziedzic )

  Paphiopedilum venustum forma alba  (Jerzy Dziedzic )

  Paphiopedilum venustum forma alba  (Jerzy Dziedzic )

  Bulbophyllum acutiflorum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum lygeron  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum penduliscapum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum penduliscapum  (Grzegorz Garbuz)

  Bulbophyllum unitubum  (Grzegorz Garbuz)

  Dryadella minuscula  (Grzegorz Garbuz)

  Gomesa recurva  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes nummularia  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria kautskyi  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis casapensis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis elegantula  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis maduroi  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis tunguraguae  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia lansbergii  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia seketii  (Grzegorz Garbuz)

  Rhipidoglossum rutilum  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis columnaris  (Grzegorz Garbuz)

  Trichoglottis smithii  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne cristata  (Grażyna Siemińska)

  Gastrochilus sororius  (Grażyna Siemińska)

  Maxillaria variabilis red  (Grażyna Siemińska)

  Dendrochilum tenellum  (Grażyna Siemińska)

  Maxillaria variabilis red  (Grażyna Siemińska)

  Oberonia mucronata  (Grażyna Siemińska)

  Ornithocephalus bicornis  (Grażyna Siemińska)

  Platystele stonyx  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis hemirhoda  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia mohrii  (Grażyna Siemińska)

  Stelis gemma  (Grażyna Siemińska)

  Stelis hirtzii  (Grażyna Siemińska)

 

Luty 2024

  Coelogyne cristata  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis schweinfurthii  (Grażyna Siemińska)

  Psygmorchis glossomystax  (Grażyna Siemińska)

  Scaphosepalum ovulare  (Grażyna Siemińska)

  Trisetella regia  (Grażyna Siemińska)

  Coelia triptera  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium kingianum var. album  (Grażyna Siemińska)

  Trichoglottis triflora  (Grażyna Siemińska)

  Macroclinium manabinum  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis wilsonii   (Jerzy Dziedzic )

  Phalaenopsis wilsonii   (Jerzy Dziedzic )

  Bulbophyllum nutans  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrochilum sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Epidendrum ilense  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia vidua  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria porphyrostele  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria porphyrostele  (Grzegorz Garbuz)

  Octomeria sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Odontoglossum wyattianum  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum Debbie Robinson  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum King Artur  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum lunatum  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum  (Grzegorz Garbuz)

  Phragmipedium besseae  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis batrachus  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis deuterorinkei  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis gelida  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis octavioi  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis orthostachys  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis phalangifera  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis polystachya  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis pulvinaris  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis ramphastorhyncha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia fritillina  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia trichoglossa  (Grzegorz Garbuz)

  Tolumnia Jairak Pink Spot  (Grzegorz Garbuz)

  Vanda sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia fonsecae  (Grażyna Siemińska)

  Porroglossum sergii  (Grażyna Siemińska)

  Brassavola nodosa  (Tamara Florczak)

  Cattleya intermedia aquinii  (Tamara Florczak)

  Cattleya quadricolor  (Tamara Florczak)

  Cattleya trianae coerulea  (Tamara Florczak)

  Coelogyne cristata alba  (Tamara Florczak)

  Coelogyne cristata alba  (Tamara Florczak)

  Coelogyne cristata alba  (Tamara Florczak)

  Laelia anceps alba  (Tamara Florczak)

  Laelia anceps  (Tamara Florczak)

  Lycaste Hitomi  (Tamara Florczak)

  Lycaste Hitomi  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum malipoense x conco-del  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum niveum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum niveum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum venustum  (Jerzy Dziedzic)

  Paphiopedilum venustum  (Jerzy Dziedzic)

 

Marzec 2024

  Dendrobium glomeratum x sanderae  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis Mini Mark  (Grażyna Siemińska)

  Porroglossum dalstroemii  (Grażyna Siemińska)

  Trisetella regia  (Grażyna Siemińska)

  Bletilla striata alba  (Grzegorz Garbuz)

  Bletilla striata  (Grzegorz Garbuz)

  Cattleya  (Grzegorz Garbuz)

  Chelonistele ingloria  (Grzegorz Garbuz)

  Aetheorhyncha andreettae  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne cristata  (Grzegorz Garbuz)

  Dipteranthus sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Epidendrum stamfordianum  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum appletonianum  (Grzegorz Garbuz)

  Phloeophila dasyglossa  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis alata dark  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis alata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis carduela  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis exarticulata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis fenestrata aff.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis hymenantha  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis linguifera  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis ordinata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis panduripetala  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis punctatifolia  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis seriata  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sextonii  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis stellata  (Grzegorz Garbuz)

  Pomatocalpa angustifolia  (Grzegorz Garbuz)

  Porroglossum mordax  (Grzegorz Garbuz)

  Sarcochilus hartmannii  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis santiagoi  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium rosellum  (Grażyna Siemińska)

  Epidendrum hugomedinae  (Grażyna Siemińska)

  Oncidium Tiny Twinkle  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis Mini Mark  (Grażyna Siemińska)

  Psygmorchis glossomystax  (Grażyna Siemińska)

  Sarcochilus hartmannii  (Grażyna Siemińska)

  Acanthophippium striatum  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum lemniscatoides  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum lemniscatoides  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis niveoglobula  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia metae  (Grażyna Siemińska)

  Rodriguezia pulchra  (Grażyna Siemińska)

  Rodriguezia pulchra  (Grażyna Siemińska)

  Scaphosepalum rapax  (Grażyna Siemińska)

  Renanthera vietnamensis   (Jerzy Dziedzic )

  Renanthera vietnamensis   (Jerzy Dziedzic )

  Renanthera vietnamensis   (Jerzy Dziedzic )

  Renanthera monachica  (Jerzy Dziedzic )

  Renanthera monachica  (Jerzy Dziedzic )

 

Kwiecień 2024

  Dendrobium aphyllum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium aphyllum  (Grażyna Siemińska)

  Ionopsis utricularioides  (Grażyna Siemińska)

  Ionopsis utricularioides  (Grażyna Siemińska)

  Fredclarkeara After Dark 'SVO Black Pearl' FCC- AOS.JPG  (Jarosław Sułek)

  Aerangis fastuosa  (Tamara Florczak)

  Aerangis fastuosa  (Tamara Florczak)

  Aerangis fastuosa  (Tamara Florczak)

  Brassoepidendrum Orchidglade  (Tamara Florczak)

  Brassoepidendrum Orchidglade  (Tamara Florczak)

  Brassoepidendrum Orchidglade  (Tamara Florczak)

  Coelogyne pulchella  (Tamara Florczak)

  Coelogyne pulchella  (Tamara Florczak)

  Dendrobium sanderae var. major  (Tamara Florczak)

  Dendrobium sanderae var. major  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum appletonianum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum appletonianum  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis hieroglyphica  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis hieroglyphica  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis philippinensis  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis philippinensis  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis schilleriana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis schilleriana  (Tamara Florczak)

  Sarcochilus hartmannii  (Tamara Florczak)

  Ascocentrum miniatum  (Jarosław Sułek)

  Dendrobium Jiaho Candy  (Jarosław Sułek)

  Phalaenopsis speciosa "Purple Coffee" x sib.  (Jarosław Sułek)

  Ceratostylis retisquama  (Grażyna Siemińska)

  Condylago rodrigoi  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium bellatulum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium limpidum  (Grażyna Siemińska)

  Macroclinium manabinum  (Grażyna Siemińska)

  Macroclinium manabinum  (Grażyna Siemińska)

  Lycaste deppei  (Maciej Pitak)

  Maxillaria rufescens  (Maciej Pitak)

  Maxillaria rufescens  (Maciej Pitak)

  Paphiopedilum Lady Isabel  (Maciej Pitak)

  Paphiopedilum Lady Isabel  (Maciej Pitak)

  Paphiopedilum Susan Booth x sanderianum  (Maciej Pitak)

  Paphiopedilum Susan Booth x sanderianum  (Maciej Pitak)

  Calanthe  (Jolanta Marciniak-Kowalska)

  Dendrobium auriculatum  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium gregulus  (Grażyna Siemińska)

  Ionopsis utricularioides  (Grażyna Siemińska)

  Ionopsis utricularioides  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis rabei  (Grażyna Siemińska)

  Bulbophyllum croceum  (Grzegorz Garbuz)

  Cattleya  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne huettneriana  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne multiflora  (Grzegorz Garbuz)

  Coelogyne multiflora  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium devonianum  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium devonianum  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium findlayanum  (Grzegorz Garbuz)

  Dendrobium sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Ionopsis utricularioides  (Grzegorz Garbuz)

  Lepanthes nicolasii x calodictyon  (Grzegorz Garbuz)

  Macroclinium xiphophorus  (Grzegorz Garbuz)

  Macroclinium xiphophorus  (Grzegorz Garbuz)

  Masdevallia molossus  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria bolivarensis  (Grzegorz Garbuz)

  Miltoniopsis  (Grzegorz Garbuz)

  Phaius flavus  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis ambyx  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis cardiostola xanthina  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis erythrium yellow  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis glossopogon  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis lilijae alba  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis phyllocardioides  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis valvola  (Grzegorz Garbuz)

  Porpax elwesii  (Grzegorz Garbuz)

  Porpax elwesii  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia piperitosa  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Restrepia sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Trichosalpinx semilunata  (Grzegorz Garbuz)

  Trisetella triglochin  (Grzegorz Garbuz)

  Zygostates kuhlmannii  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum philippinense  (Jarosław Sułek)

  Dendrobium unicum  (Grażyna Siemińska)

 

Maj 2024

  Dendrobium gregulus  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium unicum  (Grażyna Siemińska)

  Nageliella purpurea  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis parishii  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis furcatipetala  (Grażyna Siemińska)

  Restrepia trichoglossa  (Grażyna Siemińska)

  Aeranthes grandiflora  (Maciej Pitak)

  Aeranthes grandiflora  (Maciej Pitak)

  Cypripedium kentuckiense  (Maciej Pitak)

  Cypripedium kentuckiense  (Maciej Pitak)

  Epidendrum ciliare   (Maciej Pitak)

  Epidendrum ciliare  (Maciej Pitak)

  Epidendrum ciliare  (Maciej Pitak)

  Brassia arcuigera  (Grażyna Siemińska)

  Brassia arcuigera  (Grażyna Siemińska)

  Notylia rimbachii  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis cardiostola  (Grażyna Siemińska)

  Micropera rostrata  (Jerzy Dziedzic)

  Micropera rostrata  (Jerzy Dziedzic)

  Micropera rostrata  (Jerzy Dziedzic)

  Phalaenopsis parishii  (Jerzy Dziedzic)

  Paphiopedilum philippinense  (Jerzy Dziedzic)

  Paphiopedilum philippinense  (Jerzy Dziedzic)

  Cattleya intermedia  (Tamara Florczak)

  Cattleya intermedia  (Tamara Florczak)

  Cattleya luteola  (Tamara Florczak)

  Dendrobium thyrsiflorum  (Tamara Florczak)

  Dendrobium thyrsiflorum  (Tamara Florczak)

  Dendrobium thyrsiflorum  (Tamara Florczak)

  Myrmecophila tibicinis  (Tamara Florczak)

  Myrmecophila tibicinis  (Tamara Florczak)

  Myrmecophila tibicinis  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum bellatulum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum bellatulum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum laevigatum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum laevigatum  (Tamara Florczak)

  Paphiopedilum Vanda M. Pearman  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis Liodoro  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis lueddemanniana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis lueddemanniana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis lueddemanniana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis stuartiana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis stuartiana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis stuartiana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis stuartiana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis stuartiana  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis tetraspis C1  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis tetraspis C1  (Tamara Florczak)

  Phalaenopsis x intermedia  (Tamara Florczak)

  Ascocentrum rubescens  (Grzegorz Garbuz)

  Cattleya aurantiaca  (Grzegorz Garbuz)

  Cymbidium devonianum x tigrinum  (Grzegorz Garbuz)

  Dockrillia chordiformis  (Grzegorz Garbuz)

  Dockrillia chordiformis  (Grzegorz Garbuz)

  Dockrillia lichenastrum var. prenticei  (Grzegorz Garbuz)

  Dockrillia rigida  (Grzegorz Garbuz)

  Encyclia vespa  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria houtteana  (Grzegorz Garbuz)

  Maxillaria pinasensis  (Grzegorz Garbuz)

  Paphiopedilum niveum  (Grzegorz Garbuz)

  Phalaenopsis Memoria Val Rettig Peloric  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis crucifera yellow  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis miranda  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis nuda xanthina  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sarracenia  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis saurocephala  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis scalpricaulis  (Grzegorz Garbuz)

  Pleurothallis sp.  (Grzegorz Garbuz)

  Polystachya caespitifica  (Grzegorz Garbuz)

  Stelis adrianae  (Grzegorz Garbuz)

  Catasetum tenebrosum  (Grażyna Siemińska)

  Miltonia candida  (Grażyna Siemińska)

  Phalaenopsis  (Grażyna Siemińska)

 

Czerwiec 2024

  Catasetum tenebrosum  (Grażyna Siemińska)

  Coelogyne usitana  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium aberrans  (Grażyna Siemińska)

  Dendrobium linearifolium  (Grażyna Siemińska)

  Pleurothallis pectinata  (Grażyna Siemińska)

  Scaphosepalum breve  (Grażyna Siemińska)

 

Powrót do góry strony


<2023                                             2024